niedziela, 21 października 2012

Witajcie

Jestem strasznie podekscytowana faktem, że właśnie piszę swój pierwszy post. Nie wiem za bardzo co mogę w nim napisać więc najlepiej opowiem o blogu.
"Kolorowa książka" to pierwszy blog jaki założyłam. Oczywiście można domyślić się już po tytule, że będzie on o książkach.;) Taki mam właśnie cel- pisać recenzje książek i dzielić się z wami moją opinią o nich. Mam nadzieję, że pierwszy zachwyt nie minie i strona przetrwa dłuższy czas :)
Aby jednak mieć pojęcie o tym co robię, w miarę możliwości będę odwiedzać inne blogi. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście napisały mi o swoim lub innym ciekawym blogu z recenzjami książek, ale nie koniecznie tylko o tym. Może przez ten czas uda mi się znaleźć kilka perełek w tym ogromnym oceanie internetu?
I na koniec chciałabym was bardzo zachęcić do czytania mojego bloga. Nawet pojedyncza osoba sprawi mi ogromną przyjemność :P 
Zapraszam,
Ness

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy Wasz komentarz jest dla mnie zachętą do prowadzenia tego bloga. Każdy ślad jaki tutaj zostawicie sprawia, że jest mi ciepło na sercu. Zapraszam Was więc do komentowania, czytam każdą Waszą odpowiedź i jestem chętna do dyskusji. Chętnie odwiedzę również Wasze blogi :)

Jeżeli jesteś osobą anonimową, Ciebie też zachęcam do komentowania. To naprawdę bardzo miłe, kiedy widzę, że czytacie moje posty. Tylko nie zapominajcie się podpisać :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...