O mnie

Mam na imię Agnieszka. Mieszkam w małej wsi w województwie świętokrzyskim, z przepięknymi widokami naokoło i niesamowitymi zachodami słońca. Zaczęłam pisać o książkach w 2012 roku i do dzisiaj szukam pięknych i emocjonujących opowieści, historii, które mogę polecić innym. Czytam powoli, tak aby jak najdłużej cieszyć się lekturą, słowem i obrazami, które podsuwa moja wyobraźnia. 

Uwielbiam książki z motywami zaczerpniętymi z baśni i mitologii, w których jawa miesza się ze snem. Zaczytuję się w literaturze młodzieżowej, najlepiej z elementami fantastyki i w romansach. Chętnie sięgam też po literaturę klasyczną i coraz częściej po poezję (a czasami nawet po komiksy). Próbuję nie ograniczać się do jednego gatunku w moich czytelniczych poszukiwaniach, jednak horrorów unikam jak ognia, nie ważne czy to powieść, czy film. Waham się nawet przed obejrzeniem filmu od szesnastego roku życia   ಠ_ಠ 

Mam wykształcenie wyższe techniczne, moje studia z literaturą nie miały nic wspólnego (na szczęście były związane po części ze sztuką). Mimo to książki są w moim życiu od dawna i długo ze mną pozostaną. Kocham zajmować się roślinami i zaczęłam interesować się ogrodnictwem. Uwielbiam zieloną herbatę, kawę, koty i kocyki. Jeśli czas pozwala, rysuję i piekę pyszne ciasta. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za Twój komentarz! ♥