O blogu


Bloga Kolorowa książka założyłam 21 października 2012 roku, ponieważ bardzo lubię czytać książki i chciałam zebrać wszystkie swoje przemyślenia o nich w jednym miejscu. Chcę w najbliższym czasie rozwinąć tematykę bloga, tak by znalazły się na nim nie tylko recenzje książek. Mam też inne zainteresowania, którymi chętnie się podzielę :)

Mottem swojego bloga uczyniłam słowa Samuela Johnsona:
"A writer only begins a book. A reader finishes it"
Swoim blogiem chcę zachęcić do czytania książek i promować czytelnictwo. A powyższe słowa brzmią jak misja, którą powinni starać się wypełnić wszyscy ludzie. Czym bowiem byłaby książka bez czytelnika?

WAŻNE! 
Na swoje recenzje poświęcam sporo swojego czasu i serca. Wszystkie treści znajdujące się na tym blogu są mojego autorstwa i bardzo proszę o niekopiowanie tekstów bez mojej zgody!

Zdjęcia na blogu są znalezione w Internecie. Okładki najczęściej ze strony empik.com, inne z weheartit.com i innych źródeł.

Obrazek wykorzystany do stworzenia nagłówka jest autorstwa Inslee Haynes 

I pamiętaj! O gustach się (nie)dyskutuje!

1 komentarz:

  1. Fajny blog.
    To trudne zadanie prowadzić takiego bloga, na przeczytanie książki też musisz mieć jednak czas.

    Zapraszam do mnie (to dopiero początek):
    http://margaretkowa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz jest dla mnie zachętą do prowadzenia tego bloga. Każdy ślad jaki tutaj zostawicie sprawia, że jest mi ciepło na sercu. Zapraszam Was więc do komentowania, czytam każdą Waszą odpowiedź i jestem chętna do dyskusji. Chętnie odwiedzę również Wasze blogi :)

Jeżeli jesteś osobą anonimową, Ciebie też zachęcam do komentowania. To naprawdę bardzo miłe, kiedy widzę, że czytacie moje posty. Tylko nie zapominajcie się podpisać :P