wtorek, 23 grudnia 2014

Perełki #6 Grudzień


 W grudniu Perełki ukazały się wcześniej niż zazwyczaj, a to za sprawą jakże ukochanych przeze mnie świąt Bożego Narodzenia. Bez dłuższego wstępu zapraszam Was serdecznie na linki, które zebrałam w tym miesiącu :) Enjoy!


1. "Nie czytasz? Dowiedz się jak zacząć przygodę z książkami", czyli artykuł dla tych, którzy nie wiedzą, jak powrócić do czytania po długiej przerwie :)

2. Na blogu Patiopei ponownie znalazłam ciekawy post. Tym razem jest to "9 typów książkowych przystojniaków" 

3. Zestawienie 3 bohaterek filmowych, z których nie warto brać przykładu. Świetnie napisany post :)

4. W tym linku znajdziecie niesamowite zdjęcia płatków śniegu ukazujące ich najmniejsze szczegóły. Trudno uwierzyć, że są prawdziwe :P

5. Na co dzień używamy wiele różnych przysłów, ale czy do końca je rozumiemy? Zobaczcie jak rozumieć niektóre przysłowia 

6. Zaintrygował mnie "Kurs pisania" znaleziony na lubimyczytac.pl. Przeczytajcie pierwszy odcinek: o dialogach kilka słów. Polecam wszystkie teksty z tego cyklu, które się ukazały (znajdziecie je tu)

7. Post "Nikt w ciebie nie uwierzy" ukazał mi kilka spraw w nowym świetle. Uwielbiam to, jak pisze Marta :)

8. Problem, nad którym rozmyślałam już od dawna, czyli : "Gdzie się podziała magia świąt?". Na Książkoville znalazłam niemal moje własne refleksje :)

9. Problem lektur szkolnych jest zawsze aktualny. Ale tutaj możecie wpisać 5 swoich własnych propozycji lektur. Ankieta jest przeprowadzana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej :)

10. I piosenka. Jako że jest grudzień i święta czuje się już niemal namacalnie, znalazłam dla Was piosenkę "All I want for Christmas is You", ale w 20 różnych stylach muzycznych. Zapraszam :)


Korzystając z okazji chciałam życzyć wszystkim wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia; miłości, radości, szczęścia i uśmiechu na twarzy :) No i oczywiście masy prezentów pod choinką :P
A po świętach możecie spodziewać się na blogu wielkiego rocznego podsumowania :)

7 komentarzy:

 1. Tyle linków do przejrzenia a ja nie mam na to czasu :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Po świętach wpadnę i wejdę na kilka z nich .

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pewnością wykorzystam Twoje linki. Magicznych Świąt! Pozdrawiam, Marcelina :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne te płatki śniegu:) Z przysłowiami link zapiszę- na pewno się przyda.
  Dziękuję za życzenia i wzajemnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne to "All I want for Christmas" :D Przeczytam też ten pierwszy artykuł bo czasem zdarza mi się mieć dłuższą przerwę ;)

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za Twój komentarz! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...